Nadpis

Podporují nás

11.04.2016 | Podporují nás

Na tomto místě bychom chtěli poděkovat všem, kteří náš oddíl podporují a bez kterých by byla činnost oddílu značně ztížena.

Především bychom chtěli poděkovat Davidu Slepičkovi, který nám poskytuje prostory pro naší činnost a vždy nám vyjde se vším vstříc.

Dále oddíl podporují:

logo_barevne

V rámci dotačního programu „Podpora práce s dětmi a mládeží“ poskytovaného Jihočeským krajem byl zakoupen materiál pro zajištění činnosti oddílu – vybavení pro orientační běh, výměna obsahu lékárničky, sada nářadí a plovací vesty.
reg. č. 415-02-087/19
výše poskytnuté dotace: 50 tis. Kč

V rámci dotačního programu „Podpora práce s dětmi a mládeží“ poskytovaného Jihočeským krajem byl zakoupen materiál pro zajištění činnosti oddílu – kajak, pádlo, špricka, tiskárna vč. spotřebního materiál, kontroly na orientační běh a stany.
reg. č. 415-02-064/18
výše poskytnuté dotace: 30 tis. Kč

V roce 2017 byla provedena oprava podlahy v klubovně. Tento projekt byl spolufinancován z dotačního programu „Podpora práce s dětmi a mládeží“ poskytovaného Jihočeským krajem.
reg. č. 415-01-006/17
výše poskytnuté dotace: 60 tis. Kč

V rámci grantového programu „Jihočeské krajské programy podpory práce s dětmi a mládeží pro rok 2013“ byly zakoupeny 2 nafukovací lodě typu Pálava.

V rámci grantového programu „Jihočeské krajské programy podpory práce s dětmi a mládeží pro rok 2014“ byly zakoupeny 4 lodě typu Vydra.

V rámci grantového programu „Podpora práce s dětmi a mládeží“ byly v roce 2015 zakoupeny 4 lodě typu Vydra a nafukovací raft Colorado 450.

_______________________________________________________________

Město Týn nad Vltavou

Město Týn nad Vltavou

Město poskytuje oddílu T. K. Brontové příspěvek na jeho celoroční činnost. Děkujeme.

_______________________________________________________________

Akci Šlápotu podporují:
Skupina ČEZ, a.s. v rámci Vltavotýnského oranžového roku
E.on Česká republika, s.r.o.
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všem velice děkujeme!

Přidat odpověď