Nadpis

Podporují nás


Na tomto místě bychom chtěli poděkovat všem, kteří náš oddíl podporují a bez kterých by byla činnost oddílu značně ztížena.

Především bychom chtěli poděkovat Davidu Slepičkovi, který nám poskytuje prostory pro naší činnost a vždy nám vyjde se vším vstříc.

V roce 2017 byla provedena oprava podlahy v klubovně. Tento projekt byl spolufinancován z dotačního programu „Podpora práce s dětmi a mládeží“ poskytovaného Jihočeským krajem.
reg. č. 415-01-006/17
výše poskytnuté dotace: 60 tis. Kč

Dále oddíl podporují:

logo_barevne

 

 

 

V rámci grantového programu „Jihočeské krajské programy podpory práce s dětmi a mládeží pro rok 2013“ byly zakoupeny 2 nafukovací lodě typu Pálava.

V rámci grantového programu „Jihočeské krajské programy podpory práce s dětmi a mládeží pro rok 2014“ byly zakoupeny 4 lodě typu Vydra.

V rámci grantového programu „Podpora práce s dětmi a mládeží“ byly v roce 2015 zakoupeny 4 lodě typu Vydra a nafukovací raft Colorado 450.

_______________________________________________________________

Město Týn nad Vltavou

Město Týn nad Vltavou

 

 

 

 

Město poskytuje oddílu T.K. Brontové příspěvek na jeho celoroční činnost. Děkujeme.

_______________________________________________________________

Akci Šlápotu podporují:
ČEZ, a.s. v rámci Vltavotýnského oranžového roku
E.on Česká republika, s.r.o.
Česká pojišťovna
Seznam.cz, a.s.

Všem velice děkujeme!

2 komentáře v “Podporují nás”

  1. avatar brontové napsal:

    Ahoj, určitě tvoji pomoc uvítáme. Pokud ti to nevadí, pošli mi na oddílový mail číslo na mobil, já ti zavolám a nějak se domluvíme. 🙂 Případně mi napiš sms. 724 290 822. Sochy

  2. avatar Čikyta napsal:

    Ahoj brontíci 🙂 koukala jsem že budete mít šlápotu s přidaným dobrodružstvím, nemohla bych nějak pomoc? 🙂 ráda bych si zopakovala jaké to bylo, být jedním z Vás 🙂 kdyžtak se ozvěte, děkuju a ahoj 🙂

Přidat odpověď